Kitokie kvepalai. Mechant Loup, griežtas penktadienis.

Apsidairai – ir vėl penktadienis. Nusiramini, kad dabar galėsi pelnytai nieko neveikti, lyg prieš kažką būtum atsakingas. Lauki penktadienio nuo pat sekmadienio, skaičiuoji dienas, linki sau kuo greičiau priartėti, kad galėtum kaip supančiotas sakyti, kad tu čia jau niekuo dėtas. Tai kažkas panašaus, kaip piktybiškai laukti, kol bus per vėlu, o tada gūžčioti pečiais ir sakyti “jau vis tiek nebeįmanoma”. Todėl, kad priklausyti nuo situacijos lengviau, nei nepriklausyti.

Piktas vilkas Mechant Loup taip tinka prie juodai baltos aprangos su minkštais, bangomis ant pečių krentančiais plaukais. L’Artisan namų prieš 15 metų sukurtas aromatas iš pradžių lyg ir buvo taikytinas išskirtinai vyriškajai auditorijai. Bet, kaip žinoma, ši išimtis jau seniai tapo taisykle – taisykle neskirstyti kvapo į lytis, taip sutaupant marias laiko niekam nereikalingų dvejonių.

Mechant Loup jau nuo pirmųjų akordų leidžia suprasti, kad čia ne šiaip. Ypač charakteringas ir savitas, jis kvepia…lazdynų riešutais. Į drobinius maišus supiltais grūdais, bičių koriais, sandalu, saldymedžiu. Dusliomis dulkėmis, salsvais beveik apipelijusiais knygų viršeliais, bažnyčios suolais.

Image

Kvapas toks medinis, toks keistai duslus, salsvas kaip apseilėtas rąstigalis vilko nasruose. Už kelių minučių išlenda gana aiškiai juntama vandens nata, kažkuria dalimi nosis uodžia jūrą, o gal sūrų prakaitą. Vis dėlto, kvapas išlieka sausas ir arti odos, šiltas ir jaukus, pakankamai saldus, bet neapsunkinantis – kaip juodas šokoladas ar išsisklaidantis tabako dūmas.

Taip turėtų kvepėti vyro sprandas. Beveik laukinė prigimtis, plėšrūno instinktas, šiltas alsavimas ir pasiruošimas pulti. Jis žino, kad jis piktas, bet savo aplinkoje privalo tokiu būti, nes čia kaip ir visur – kuris kurį.

Mechant Loup – tinkamiausias pasirinkimas tada, kai reikia stiprybės nesuminkštėti ir nesinaudoti kitų tinginyste. Nedalinti gyvenimo į septynias grafas ir neieškoti išsisukinėjimų.

Image

Kai reikia pačiam sau urgzti ir šaudyti žaibais iš akių, kad prisimintum, kad ne tam čia esi ir kad nereikia bijoti per daug.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s