Ginger, popietinis kliedesys.

Kada termometro stulpelis matuoja 40°C pavėsyje, pasaulis pasidaro kažkoks siurrealistinis. Akyse temsta, sapnuojasi košmarai. Aklinai uždarai ir uždangstai langus, kad neprasiskverbtų tas šlykštus degantis dusulys. Koks vulgarus yra karštis.

Įspūdžiui sustiprinti šį kartą – Il Profvmo Ginger, italų nišinės parfumerijos namai, kurių nosis – Silvana Casoli. Suskirstyti į kelias linijas (Classic, Osmo, Soliflor ir Multiflor), Il Profvmo aromatai iš viso sudaro 43 kvapų grupę. Kvepalai Ginger priklauso Osmo serijos nariams, kurių prasmę galime taip ir iššifruoti – osmosas. Kvapas specialiai kuriamas taip, kad susijungtų su odos chemija, prasiskverbtų gilyn ir palengva garuotų, taip susitapatindamas su kūno kvapu ir lėtai kisdamas per 24 valandas. Jis nesukurtas būti šleifiniu, jame nėra lakiųjų esencijų: atvirkščiai, kvapas nusėda ant odos, įsitvirtina ir persekioja.

nd.12790

Ginger yra kaip nublizgintas lango stiklas, šlapios vonios plytelės, automobilio salonas, sintetinės žvakės nuo uodų. Šviežias imbieras, muskusas, citrusai. Truputį aštrokas, dirginantis, muiliškai skaidrus. Įsikimbantis, charakteringas, cheminis. Primena mokyklos koridorių kvapą, jaudulį, plastikinius sąsiuvinių aplankus. Pilku skuduru nuplautus laiptus, saulėje įšilusius gėlių vazonus, kreidą ir lietuvių kalbos pamokas.

sun_through_window

Po kelių valandų pradinis Ginger intensyvumas kiek nurimsta, suminkštėja, bet visada laikosi labai arti odos, tai dingsta tai atsiranda. Keistas kvapas, kuris turėtų įdomiai skleistis ant vyro odos, pabrėžti energiją, šviežumą ir vyriškumą. Ant manęs visa, kas lieka – tai keisti prisiminimai ir asociacijos, beveik iki pykinimo dusli saulė, suvaidintas gaivumas.

Ir gyveni tokiame sustojusiame laike, iš kurio nei pirmyn, nei atgal. Nei kairėn, nei dešinėn, nes jų paprasčiausiai nėra. Ir būni toks nušviestas saulės ir nuo jos besislapstantis, kaip koks Zamza, bet vabalėjantis į praeitį.

Gal reikia keltis gyventi į kalnus?

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s