Violet Blonde, kitokia našlaitės interpretacija.

Ko gero, nėra tinkamesnio meto našlaitei už rudenį. L’Heure Bleue, Après l’Ondée ir paskutinis atradimas Violette Fumée gražiausiai skamba violetinėje spalvoje, t.y. sutemose, prietemoje, apniukusio dangaus fone, darganoje ir purškiant lietui. Dėl tos pačios priežasties su džiaugsmu buvo prisiminti ir keli lašeliai Tom Ford Violet Blonde, dar viena odė našlaitei.

violet-blonde_Tom_ford_bottle

Violet Blonde iškart verčia galvoti apie praėjusio amžiaus vidurio damą tobulais pusilgiais banguotais plaukais, migdolo formos nagais, balta oda ir išraiškingu veidu. Tai būtų galėjusi būti Betty iš “Mad Men” serialo, jei ji nebūtų tokia kvaila ir niekšinga. Ne, neapykanta ir vaikiškumas nei per plauką nesiderina su Violet Blonde spinduliuojamu charakteriu: verčiau atsigręžkite į tikrą moterį.article-2141771-12D83186000005DC-960_634x535

Rausvieji pipirai, našlaitės lapai ir mandarinas – šie trys komponentai rikiuojasi kvapo piramidės viršūnėje. Lengvas citrusinis gaivumas susipina su sodria pudrine, truputį papipirinta našlaite. Jau nuo pirmųjų natų ima formuotis bendra aromato nuotaika, neprarandanti vientisumo ir tipiškumo per visą kvapo raidą. Širdies natose našlaitei į pagalbą ateina irisas su lašeliu jazmino – ir štai iš kur gimsta femme fatale atmosfera.

MarleneDietrich12

Visgi, kitaip nei įprastai, iriso dominavimas Violet Blonde nesukuria močiutės įspūdžio, jis nėra perdžiūvęs ir nekvepia vien pudra. Tai, kas mane pakerėjo šiame Tom Ford kūrinyje, yra būtent kitokia vilkdalgio interpretacija – čia jis zomšinis ir sviestinis, minkštas ir tirpstantis ant odos. Ir, jei pirmoji kvapo raidos pusė dar paliks abejingus, – Violet Blonde medalį garantuotai užkabinsite sulaukę piramidės bazės. Muskusas, vetiverija, kedras, benzoinas palieka ant riešo tokią nostalgišką žymę, kad nenumaldomai užsinori gyventi praeityje ir turėti tik nespalvotas savo nuotraukas.

Skirtas toms, kurios moka patylėti ir yra kažkuo dramatiškos; kurias reikia mylėti visą gyvenimą arba nemylėti visai.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s