Petit Fracas, saldi mirtis tuberozose.

Robert Piguet kvepalus būtų galima mylėti vien dėl nuostabių juodų kampuotų flakonų su grakščiais plonais užrašais. Aštriuose ir prabangiai tviskančiuose buteliukuose, rodos, užfiksuota visa praėjusio amžiaus kino istorija ir sekso simbolių veidai. Skandalingojo klasikinio Fracas pristatyti tikriausiai jau nereikia: tai buvo kvepalai – sensacija, savo svoriu ir intensyvumu bemat priplojantys prie žemės ar praviro lango…betgi, klausiu aš, kokia iš tavęs diva, jei kvėpiniesi tolerantiškais obuoliukais?

Image

Petit Fracas yra senojo Fracas kūdikis, paveldėjęs visą motinos grožį, bet įvilktas į šiuolaikiškesnį rūbą. 2012-aisiais pasirodę ir jaunesnei publikai pritaikyti Petit Fracas – būdas ne tik supažindinti jaunąją kartą su istoriniu parfumerijos kūriniu, bet ir paversti žudančią Fracas tuberozą nešiotina kasdien.

Petit Fracas pražysta svaiginančia kriaušine nata, sumišusia su juodo šokolado užuominomis. Kiek kibirkščiuojantis ir sultingas pradinis įspūdis gana greitai praranda lengvesnes citrusines ir bergamotės natas, palengva atverdamas tikrąją Fracas širdį – kreminę tuberozą. Visgi, naujoji versija gerokai skiriasi nuo savo vertę žinančios ir ja žaidžiančios moters. Petit Fracas dar ne moteris, o žavi koketė, nekaltai flirtuojanti viešnia, jauna ir graži, graži, nes jauna. Klasikinė tuberoza apgaubiama švelnaus vaisinio debesies, karamelizuotų obuolių ir mandarinų, kvapo raidoje lengvai nusausėjanti iki muskusinio švelnumo ir kakavos. Bendras įspūdis išlieka itin valgomas, gourmand, goslus ir sviestinis, su nekaltais rūgštelėjusiais vaisių intarpais.

Image

Petit Fracas yra pagarbos vertas būdas ne tik mažais žingsneliais prisijaukinti sunkiąją artileriją, bet ir atšviežinti senus įspūdžius. Nors Fracas ir yra visų laikų tuberozos karalienė, kiek kitokia jos interpetacija gali netikėtai padėti atrasti naują, įdomesnę nišą, labiau tinkančią kikenti ant sofkutės su vyno taure, klapsint blakstienomis sakyti „nesuprantu, ką turite omenyje” ir nurausti išgirdus nešvankų juokelį.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s