Magnolia Nobile, aukštai kilęs.

Nors žiemą ir ypač šventiniu periodu daugiau mėgiami sunkesni, saldesni ir šildantys kvapai ir nors Magnolia Nobile daugeliui asocijuojasi su pavasariu ir saulėtu oru, – šiais metais ji pati įsiprašė į lyjančias ir šiltas Kalėdas su beveik prasegtais paltais ir gaudžiančiais traukiniais. Toks keistas laikas, kada šventinė nuotaika lyg ir turėtų būti, bet kažkas spaudžia gerklę ir praeini pro minią kaip koks svetimas. Iš varpinės aidi į mišias kviečiantys dūžiai, gatvėje visi bučiuojasi ir dovanojasi pyragus su razinomis. Ir esi toks pakilęs virš visko, kad pakaktų nedaug, ir viskas subyrėtų.

Acqua di Parma Magnolia Nobile yra būtent toks – sklandantis ir pusiau tikras. Lyg ir yra, nuostabiai gražus ir baltas, bet visgi kažkur prasilenkia su realybe ir nueina sau.

Image

Magnolia Nobile daug žada nuo pirmųjų sąlyčio su oda sekundžių. Padvelkia gaiviais citrusais ir bergamote, iš už kurių lenda aromatingos baltos gėlės – magnolija, jazminas, tuberoza. Kvepia plačiai. Atvirai. Natos skleidžiasi ir didėja, kaip šviesa užpildydamos erdvę, pakeliui įpindamos vetiveriją, rožę ir truputį medienos. Kvapas salsvas, bet ne per saldus. Jis didelis. Platus. Aukštas. Augantis ir aprėpiantis, apkabinantis orą. Žaviausia tai, kad jis nepraranda pradinio gaivumo ir net širdies natose išlieka orinis ir truputį spyruokliuojantis. Neįtikėtinai išraiškingas, jis tuopat santūrus ir išlaikytas, prie kurio veik bijoma prisiliesti, kad nesupurvintum. Trapus ir moteriškas (ne mergaitiškas), brandus ir užaugęs, mąslus ir truputį skausmingas.

Image

Magnolia Nobile yra kvapas, kuriuo būtų galima grožėtis ir ilgėtis, kaip ilgimasi prarastos mylimosios. Tai yra gražus kvapas. Toks gražus ir didis, kad beveik neegzistuoja, o gal niekada ir neegzistavo. Ir nebežinai, ar apsiverkti, ar apsimesti, kad nieko niekada ir nebuvo.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s