Devil in Disguise, niekada nekalbėkite su nepažįstamais.

Iš tų nervų imti ir prisikvėpinti…rabarbarais.

Nerandi, kur dėti akių, nes atrodo, kad gatvėje visi spokso. Mark Buxton 2012-aisiais pristatė piktą ir pavojingą kvapą Devil in Disguise. Kaip tik tokioms dienoms kaip šiandien. Eikite jūs visi po velnių su savo Louis Vuitton dirbtiniais tašiukais, blizgančiais kedais ir laisvų rankų įranga.

Devil in Disguise yra tiesiai šviesiai padėjęs kvapas.

Image

Pirmosiomis sekundėmis aštrus, rūgštus, aitrus žolinis ir besispjaudantis rabarbaras trenkia į nosį iš visų jėgų, aptemdydamas akis kaip kokia didelio įtūžio pilna akimirka. Neskanus ir atstumiantis, bet vis tiek kažkoks gerai sudėtas. Sumišęs su kutenančiu ir graužiančiu imbieru, rabarbaras, tokia vulgari daržovė, pribloškia ir verčia kelti antakį: kaip jis drįsta?

Bet. Velnias nebūtų velnias, jei lygiai kaip “Meistre ir Margaritoje” neatsisėstų ant suoliuko lyg niekur nieko, kaip tiesiog prašalaitis, ir neimtų nekaltai kalbinti. Ir štai tu, nekaltas ir paprastas žmogus, jau ir nebepastebi, kuriame dialogo taške susipainiojai ir pats stebiesi savo atsakymais. Nes ir kvapas keičiasi: iš po rūgštaus paviršiaus netikėtai atsiveria balti magnolijų ir apelsinų žiedai. Kvaitulinga ir fantastiška nuotaika su lašeliu magijos, kurioje nebeatskiri, nuo kada pradėjai sapnuoti.

Image

Devil in Disguise su nuostabia truputį žoliška širdimi skrenda per naktį, palikdamas salsvai sūrų ir malonų gėlių (ir gėlių stiebų) debesį. Ir tik paryčiais išnyra sunkiai besimarkstantis medinis pačiulis ir vetiverija, ir minkštas sausas muskusas. Atrodo, kad tuoj prabusi ir matai save prabudusį. Bet neprabundi.

Nuostabus kvapas – kaukė, pilnas pykčio ir ironiškos šypsenos, o gal nei vieno, nei kito. Kvapas iš kitur, kai norisi, kad visi prasmegtų skradžiai žemę. Tik ne jūs pats, žinoma.

Advertisements

One thought on “Devil in Disguise, niekada nekalbėkite su nepažįstamais.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s