Narciso Rodriguez For Her: vaistai sielai.

Pristatytas 2003-iais metais JAV ir iškart susilaukęs didžiulio pasisekimo, pirmasis dizainerio Narciso Rodriguez kūrinys – idėja buvo įgyvendinta dviejų genialių nosių – Christine Nagel (Miss Dior Cherie, Theorema, Delices, ) ir Francis Kurkdjian (pristatyti nereikia) dėka. For Her ilgus metus stovėjo labiausiai apšviestose Douglas lentynose šalia J’adore ir Chance ir tikriausiai dėl to niekada per daug netraukė padoriai jų išbandyti. Koks bent šiek tiek marketingą išmanantis savininkas į perkamiausių kvepalų lentynas, užgrūstas parfumeriniais saldainiais, sausainiais ir visokiais One Direction einamais kompotais, statytų gerą (= sudėtingą ir prieš vidutinį linksmai kvailutį Bright Crystal skonį spjaunantį) kvapą?


Narciso Rodriguez For Her pilka piemenaitė, apsijuosusi kasa, įtikina ir parduoda iš pirmo žvilgsnio. Jau pačios nuotraukos grafika, jos aštrūs kampai, kaulėti pečiai ir veidą apšviečianti balta šviesa, iškelianti aureolę ir metanti visą kita šešėlin – spinduliuoja kiek makabrišką ir sudėtingą kvepalų nuotaiką. Ir išties – pirmosios kompozicijos natos atsiveria keista apelsinžiedžių ir osmanto puokšte su spygliais. Kvepia ne nekaltomis gėlytėmis ir vasara Italijoje, o kažkuo kartoku.

Gana stipriai išreikšta bergamotė pradžioje suteikia sultingumo ir šviežumo; kartu ir apelsinžiedžiai kvepia žaliai ir intensyviai, lyg trintum juos tarp pirštų ir uostum pačius syvus, iš stiebų besiveržiantį aitroką aromatą. Kvapas beveik piktas, pradinės natos nusivadėja ir visu grožiu išnyra muskusas, kuris ne, nekvepia skalbiniais, o atvirkščiai – yra tirštas, purvinas ir gyvuliškas. Širdyje įgauna apvalumo ir solidumo dėl įsipinančios ambros, ir kuo tolyn, tuo labiau leidžia nagus atgal. Jaučiama žemėta ir sausoka vetiverija, bazėje minkštai įsileidžianti vanilę ir paverčianti viską kašmyro šaliu, į kurį norisi įkniaubti nosį ir būti taip iki gyvenimo galo.

Laikosi neįtikėtinai ilgai.

For Her primena sirupą nuo kosulio. Tirštą ir klampų, salsvą, bet kartų. Tas kartumas persekioja ir niekur nedingsta, jis kažkoks kilnus ir dvasingas, ramus, bet nuolatinis. Kaip dulkės, purvas ir, vienok, Dievas virš galvos.

Advertisements

6 thoughts on “Narciso Rodriguez For Her: vaistai sielai.

  1. Aš prisimenu daugiau: JPG Ma Dame, Burberry The Beat, Giorgio Armani Armani Mania, Bvlgari Omnia Crystalline ir Omnia Green Jade, Moschino I love love, Thierry Mugler Alien (ypač pirmoji reklama), Chloe Love, Chloe, Lanvin Rumeur, Shiseido Zen, Carven Le Parfum. Manau, kad ilgiau pagalvojus, būtų galima ir daugiau prisiminti 🙂

  2. Iš jūsų paminėtų išskirčiau nebent Carven Le Parfum, Lanvin Rumeur ir Moschino I love love. Visos kitos mano akimis vis tiek banalokos ir nesukelia tokio “och” įspūdžio. Baltai juoda nuotrauka dar neduoda gylio. Chloe per daug nublizgintas Paryžius, o Bvlgari Omnia tai tiesiog beveidžiai vandenėliai, net nežinočiau, ką iš jų ir išspausti.
    Ačiū, kad skaitote, beje. 🙂

  3. Bet kokiu atveju ir jūsų paminėtosios išsiskiria iš masės popsiškų glamūriškų nuotraukų, apie ką ir norėjau pasisakyti šitame poste. Kad jos visos įdomios – faktas, o jau kokiu laipsniu, nuspręskime pačios sau. O Thierry Mugler apskritai simpatiškas brand’as, ypač Eau de Cologne limituotos versijos ir vyriški leidimai 🙂

  4. Nerealus Jūsų blogas! Visai netyčia ką tik atradau. O visi aprašymi tiesiog tobuli, tie išsireiškimai, minčių gylis – 10 balų! Kaip tik šiuo metu ieškau kvepalų, tiksliau sakant jų ieškau ištisą amžinybę, nes mano nosiai mažai kas įtinka, o taip norisi rasti TĄ tikrąjį kvapą, mielą malonų aistringą moterišką. Todėl skaitau viską ir dėl kvepalų paieškų ir dėl malonumo – lyg skaityčiau labai įdomiai parašytą knygą. O beje šis kvapas Narciso Rodriguez For Her jau senokai suvirpino tiek mano nosies, tiek širdies stygą, tik gal dar jaučiuos ne iki galo jam suaugusi, bet įsigysiu jį ateity – tai jau tikrai. Sėkmės Jums ir neišsenkančio kūrybingumo!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s